Moderná metóda ošetrenia “tissue flossing”

Počul si už o novej modernej metóde ošetrenia, počas ktorej sa využívajú dlhé gumové pásy, k vytvoreniu silnej kompresie? Metóda „tissue flossing“ alebo jednoducho len „flossing“, naberá každým rokom na stále väčšej popularite. Od roku 2013 sa neustále viac dostáva do povedomia športových trénerov, fyzioterapeutov a širokej verejnosti. Pomocou takzvaných „flossbandov“ môže terapeut dosiahnuť zlepšenie rozsahu pohybu, zníženie bolestivosti pacienta, ale aj vyššej výkonnosti jeho zverenca. Flossband tak predstavuje skvelú terapeutickú pomôcku, ktorú môže mať terapeut neustále pri sebe. Medzi hlavné výhody metódy „tissue flossing“ patrí možnosť ľahkej kombinácie s ostatnými terapeutickými konceptami a rehabilitačnými pomôckami. Je tak iba na šikovnosti terapeuta, ako kompresnú terapiu zaradí do svoj terapeutického plánu a svojich obľúbených techník.

 

 

 

 

 

 

 

Zaujal ťa „flossing“ a chcel by si sa dozvedieť s akými efektami daná metóda ošetrenia pracuje, aké najväčšie výhody poskytuje ošetrujúcemu terapeutovi alebo pacientovi a v akom štádiu ochorenia je možné metódu „tissue flossing“ využiť?

Viac sa dočítaš po kliknutí na tento odkaz: https://www.rehabilitacnepomocky.sk/moderna-metoda-osetrenia-s-nazvom-tissue-flossing/OHODNOĎTE ČLÁNOK:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

41 324 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lajkuj!

Súťažíme každý mesiac

Zdieľajte nás