Kurz diagnostiky a terapie funkčných porúch

Dňa 31.5.2012 začína prvá časť Kurzu diagnostiky a terapie funkčných porúch pod vedením úžasného človeka a fyzioterapeuta, pani Evy Janíkovej. Je to už tretí kurz v poradí, je rozdelený do viacerých častí a konať sa bude pravdepodobne v Ružinove.

Ako minuloročná absolventka tohto kurzu ho m
ôžem všetkým fyzioterapeutom len doporučiť. Mäkké a mobilizačné techniky sú alfa omegou každého dobrého fyzioterapeuta, a spôsob akým podáva informácie pani Janíková je neopísateľný. Ona sa veľmi rada vždy podelí o vedomosti, ktoré má.

Viackrát som tam sedela a nechápavo hľadela, že kam som to dopekla tie tri roky chodila?.. ved my sme tu asi 100 rokov za opicami (bodaj by nie, keď sa učíme z učebníc z  roku 1960…).

Takže každý, kto chce vedieť prečo sa nesmie sťahovať pri cvičení zadok a pritláčať driekovú chrbticu do podložky, čo do nás vštepovali celú školu, príďte a pochopíte o čom fyzioterapia naozaj je…

Týmto pozdravujem pani Janíkovú a prajem jej všetko dobré.. 🙂OHODNOĎTE ČLÁNOK:

3 comments on “Kurz diagnostiky a terapie funkčných porúch

 1. Dobry den,
  mohla by som dostat viac informacii o tomto kurze? kolko stoji? dakujem

 2. Andrea on said:

  Dobry den, chcem sa spytat, kolko trva taky kurz fizioterapie a kolko stoji. Dakujem za odpoved.

  • admin on said:

   Dobry den, ak mate na mysli dany kurz Diagnostiky a terapie funkcnych poruch tak ten je v rozsahu 200 hodin a trva od maja do konca roka. Jeho cena je 480 eur. Blizsie informacie o kurze najdete na stranke komory fyzioterapeutov v sekcii odborne podujatia.

   S pozdravom Wurflova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

40 946 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lajkuj!

Súťažíme každý mesiac

Zdieľajte nás