Pracovná ponuka pre masérov

Miesto práce: Prešovský kraj

Ponúkaný plat (brutto): na osobnom pohovore

Termín nástupu: 15.11. až 15.12.2012

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Poskytovanie masérskych služieb a telových ošetrení.
Skúsený masér s praxou do rehabilitačno-fyzioterapeutického centra.
Vyžadujeme flexibilitu, chuť pokračovať vo vzdelávaní sa vo svojom obore.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
certifikovaný masér

Znalosti

Jazykové znalosti: Slovenčina

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– flexflexibilita, teamová spolupráca

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Neštátne rehabilitačno-fyzioterapeutické centrum vo Vranove nad Topľou, zaoberajúce sa rehabilitačnou činnosťou detí a dospelých hydromasážou, klasickou masážou, elektroterapiou, termoterapiou, svetlo-infra terapiou a individuálnym telocvikom. Centrum je určené pre klientov s problémami pohybového aparátu a centrálneho nervového systému.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Rehabilitačno-fyzioterapeutická činnosť

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: cca. december 2012

Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačno-fyzioterapeutickomcentre vo Vranove nad Topľou.
(Vaše CV v slovenskom jazyku, nám zasielajte na e- mail: zipaj@environ.sk)

Adresa spoločnosti

Environ Trade s.r.o

Duklianských hrdinov 1004

09301

Vranov nad Topľou

Kontakt

Tel.: 090551280

E-mail: zipaj@environ.sk

OHODNOĎTE ČLÁNOK:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

40 576 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lajkuj!

Súťažíme každý mesiac

Zdieľajte nás